Uživatelé: 0 Uživatel(é)

Sdílení ?

0

Kliknutí ?

0

Poměr ?

0%

Štítky

Soutěž Barvy podzimu - Výsledky

 • Soutěž Barvy Podzimu skončila a mě, jako jednoho z pořadatelů, připadla příjemná úloha vyhlásit výsledky této podzimní fotosoutěže.

   

  Než tak však učiním, chtěl bych poděkovat všem, kteří se soutěže zúčastnili. Do soutěže se přihlásilo 227 snímků a z nich bylo platních 217. Devět snímků nevyhovělo pravidlům soutěže a jeden nevyhověl pravidlům Databáze fotografů. Vybírat z takového množství fotografií bylo těžké. Porotci hlasovali ve dvaceti stupňové škále, kdy 1 byla nejhorší a 20 nejlepší. Vítězný snímek získal 16,3 bodu, druhý v pořadí 15,8 a třetí 15,4. 

   

  A tady jsou výsledky.

   

  První místo vyhrála Jana Kubíčková se svou podzimně-houbovou fotografií. Gratulujeme!


  Druhé místo obsadil Ondřej Halama a jeho snímek plný jinovatky. Gratulujeme!


  Třetí místo vybojoval snímek Lenky Uvízlové a její list v trávě. Gratulujeme! Tento snímek také vyhrál hlavní cenu v druhém kole na Facebooku.

   

  Prosím výherce, aby si mě přidali do přátel, abychom se mohli domluvit na předání cen.


  Soutěž samotná, jak vědí ti co si přečetli podmínky soutěže, bude mít ještě dohru. Deset nejlepších snímků se utká o přízeň našich fanoušků na facebooku. Tam ovšem může vyhrát jen jeden. Vítěz získá stativ a dárkový kupón do obchodu SuperStarShop na 300 Kč. Navštivte proto naše Facebook stránky, kde v průběhu dneška 5.11 snímky vystavíme a budete moci hlasovat až do 13. 11 2012.

   

  Na závěr bych rád poděkoval obchodu SuperStarShop.cz, který věnoval ceny do naší první soutěže. Dále bych rád poděkoval přizvaným externím porotcům Stanislavu Kolaříkovi a Matěji Trakalovi, že nám pomohli s tak těžkým výběrem.


  Dodatek: V druhém kole, které se odehrávalo na facebooku, vybrali lidé jako vítězný snímek Lenky Uvízlové s padlým listem ve trávě. Vybíralo se z deseti snímků, které jako nejlepší vybrala porota. Lenka vyhrála ministativ a poukázku do internetového obchodu SuperStarShop.cz Gratulujeme Lenko!


1 komentář