Uživatelé: 0 Uživatel(é)

Sdílení ?

0

Kliknutí ?

0

Poměr ?

0%

Štítky

Fotosoutěž - Kouzlo Krajiny

 • Od 1. července nám začíná prázdninová fotosoutěž s názvem Kouzlo Krajiny. Jak vidno téma soutěže je krajinná fotografie, což je moje nejoblíbenější téma, nicméně já se bohužel zúčastit nemohu. Ale vy ano :).

   

   

  Soutěž pořádáme se společností Nikon spol. s r. o. , která nám dala do soutěže nádherné ceny. První cena je fotoaparát Nikon COOLPIX A což je pravděpobodně ten nejlepší kompaktní fotoaparát na trhu. To neříkám proto, abych partnerovi dělal reklamu, ale prostě proto, že to je pravda. Je naprosto špičkový ve všech směrech – recenze na dpreview.com.  Dalšími cenami jsou softshellová bunda Nikon a třetí cena je inteligentní termoska se sloganem JSEM NIKON.
  Fotosoutěž pořádáme na Facebooku a může se jí zúčastnit každý starší 15ti let s maximálně třemi snímky. Obrázky nemusí být nutně z letošního roku. Prostě sáhněte do portfolia a vyberte ty největší klenoty co tam máte.
  Všechny podmínky soutěže naleznete přímo v aplikaci soutěže nebo zde pod článkem níže. Doporučuji vám si je přečíst. Nejsou složitá, nejsou těžká, ale jsou důležitá.
  Otázky, které byste případně měli, směřujte na mou osobu. Můžete využít soukromých zpráv, nebo zdejšího komentáře. Budu se snažit na vše odpovědět.
  Celý team DF společně s Nikon spol. s r.o vám přejeme krásné prázdniny, pevnou ruku a hlavně Dobré Světlo.

   

  Podmínky soutěže

  1. Organizátor soutěže Databáze Fotografů zastoupená spolumajitelem J. Třasákem - Steinerova 604, Praha 11, 149 00, IČ 69501165 (dále jen organizátor

  2. Název soutěže – Kouzlo krajiny

  3. Téma soutěže – Krajinná fotografie

  4. Termín soutěže 1. 7 2013 – 31. 8 2013

  5. Ceny v soutěži – Hlavní cenu Nikon Coolpix A. Cena za druhé místo je softshellová bunda Nikon a třetí cena je inteligentní termoska se sloganem JSEM NIKON. Ceny do soutěže věnoval NIKON spol. s r.o. (dále jen partner).

  6. Výhru v soutěži získá snímek s největším počtem hlasů, které získá v hlasování přímo na stránkách soutěže. Každý soutěžící či návštěvník soutěže může přidělit každému snímku pouze jeden hlas.

  7. Účast v soutěži – Podmínkou pro účast v soutěži je kromě účtu na Facebooku i účet v Databázi fotografů. Účastnit soutěže se může každý, kdo splňuje tuto podmínku a je starší 15 let s podmínkou, že mladší 18 let budou o účasti v soutěži informovat své zákonné zástupce. Účastníci soutěže mohou vkládat pouze svá díla. Není možné vkládat do soutěže fotografie třetích stran i kdyby měl soutěžící licenční oprávnění od skutečného autora. Každý účastník soutěže může vložit maximálně tři fotografie. Účastníci soutěže mohou být vyzváni, aby doložili vlastnictví fotografií např. ve formátu RAW nebo originálního obrázku s Exif informacemi.

  8. Předání cen - Hlavní cena bude výhercům zaslána poštou nebo zásilkovou službou v rámci České a Slovenské republiky. Přeprava do jiných zemi může být dohodnuta po domluvě, vždy ale na náklady příjemce.

  9. Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či prodlení soutěžních zásilek, oznámení zasílaných prostřednictvím pošty, elektronické pošty či jiným způsobem.

  10. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.

  11. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady.

  12. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména, fotografie na veřejných místech, v sociálních sítích a v propagačních materiálech organizátora soutěže soutěže po dobu neurčitou.

  13. Organizátor nenese odpovědnost za jakákoli rizika spojená s realizací výhry, nepřebírají vůči výhercům žádné jiné závazky než stanovené těmito pravidly a výherci nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany organizátora či zadavatele než uvedená v těchto pravidlech.

  14. Organizátor si vyhrazuje právo bez oznámení a jakékoli náhrady vyřadit ze soutěže zaslaná díla, která neodpovídají pravidlům soutěže nebo jinak odporují dobrým mravům či právním předpisům České republiky, případně mohou poškodit tuto soutěž nebo dobrou pověst organizátora.

  15. Účastník soutěže bude ze soutěže vyloučen v případě, že organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků soutěže či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi soutěže k získání výhry.

  16. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora a partnera soutěže.


5 komentářů
 • Novák Zdeněk se to líbí
 • Hovorka Zbyněk
  Hovorka Zbyněk Nahoře je odkaz ;) https://apps.facebook.com/kouzlokrajiny/
  2. července 2013 - 1 se to líbí
 • Zamrazil Jakub
  Zamrazil Jakub Ahoj nějak se mi nedaří tam nahrát foto nějaká jiná možnost . Díky
  4. července 2013
 • Hovorka Zbyněk
  Hovorka Zbyněk A jaký máš prohlížeč? Zkus Google Chrome, Inetrnet explorer 8-10 nebo Mozillu
  4. července 2013
 • Suchánek Miroslav
  Suchánek Miroslav Ahoj, prima nápad soutěžit, ale zase mne někdo nutí do facebooku a to bohužel nemůžu akceptovat. Tak snad někdy jindy a jinde? Dobré světlo všem přeje Mirek.
  11. července 2013